Ohjelmat | Jimtv.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (S)
07:25
Transformers Rescue Bots (7)
07:50
Eläinten ABC
08:20
Eläinten ABC
08:50
Neljät häät Amerikassa
09:50
Taste
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:15
Deittikamera
14:40
Suomi-tytöt New Yorkissa (S)
15:40
Frasier (S)
16:10
Ou Nou!
16:45
Team Ahma (7)
17:20
MasterChef Australia
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Poliisit (7)
19:30
Poliisit (7)
20:00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
20:58
Keno
21:00
Under the Dome (12)
22:00
Kauppaneuvos Jethro (S)
23:00
The Tournament - tappava turnaus (18)
00:55
Poliisit (7)
01:25
NCIS Rikostutkijat (12)
02:25
Blue Bloods (12)
03:25
Frasier (S)
03:55
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:40
Ostosruutu
07:40
Onnenarpa
09:10
LIVE: Tiedä ja Voita
11:10
Maistuvimmat liikeideat
12:10
Huipputatuoija haussa
13:05
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
14:05
Jyrki Sukulan makujen maa
14:35
Henkka & Niki vs. Amerikka
15:05
Huima konttihuutokauppa (S)
15:35
Haasta Hans
16:30
Suomen huutokauppakeisari
17:30
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
18:30
Leijonan luola USA
19:30
Hell's Kitchen
20:30
Panttilainaamo
21:00
Martina ja hengenpelastajat
22:00
Talent UK
23:10
Leijonan luola USA
00:10
Villit nettivideot (12)
00:45
Villit nettivideot (12)
01:15
Täysillä tutkaan (S)
01:45
Täysillä tutkaan (S)
02:15
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja painonpudotus
10:05
Arvostele mun illallinen Suomessa
10:35
Arvostele mun illallinen Suomessa
11:05
Tanssin superäidit
12:00
Hotellit haltuun
13:00
Hurja painonpudotus
14:05
Pelasta perheemme, Supermarjo!
15:00
Näin meistä tuli Ruotsin miljonääriäidit
16:00
Hurja painonpudotus
16:55
Nätti nakuna
18:00
Huippumalli haussa
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Victoria's Secret Fashion Show 2014
21:00
Unelmien poikamies
22:55
Greyn anatomia (12)
23:55
Ruotsin miljonääriäidit
00:55
Huippumalli haussa
01:55
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:25
Maailman övereimmät juhlat (S)
14:15
Pomo piilossa
15:00
Greyn anatomia (12)
15:45
Anthony Bourdain maailmalla
16:30
Täydelliset naiset (12)
17:15
Greyn anatomia (12)
18:00
Hero-lyhäri: This is my Office
18:05
LA Ink
19:00
Komediaputki: Happy Endings (S)
19:30
Komediaputki: Happy Endings (S)
20:00
Hero-lyhäri: This is my Office
20:05
Kyttäputki: Havaiji 5-0 (12)
21:00
Citizen Gangster (12)
22:55
Kyttäputki: Havaiji 5-0 (12)
23:50
Hero-lyhäri: This is my Office
23:55
Anthony Bourdain maailmalla
00:40
Loop Looks: Minna Parikka
00:50
Hero-lyhäri: This is my Office
00:55
Hero-lyhäri: This is my Office
01:00
Greyn anatomia (12)
01:45
Pomo piilossa
02:30
Maailman övereimmät juhlat (S)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Rallicrossin MM-sarja Highlights: Norja
15:00
Speedwayn MM-sarja: Gorzow, Puola (29.8.)
17:00
Golfari
17:30
Gillette World Sport
18:00
SM-liiga Finaalit 2015: Tappara - Kärpät, 4. finaali
20:30
Rallin F-Cup: Kitee
21:00
Rallin MM-sarja: Saksa, Highlights
22:00
Superpesis: Vimpeli - Jyväskylä, 3. Välierä (31.8.)
00:30
Great Cup 32 Racing Tour
01:00
Pro Cycling: Arctic Race of Norway
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Superpesis: Vimpeli - Jyväskylä, 3. Välierä (31.8.)
16:30
SM-liiga: #kohtamennään
16:45
Superpesis: Ennakkostudio
17:00
Superpesis: Joensuu - Sotkamo, 3. Välierä (30.8.)
19:30
Moto3: Silverstonen Osakilpailu (30.8.)
21:00
SM-liigan viikkomakasiini
21:30
Beach Volley World Tour: Naisten Pronssiottelu & Finaali, Olsztyn (29.8.)
23:30
Night Of The Jumps: Euroopan-Mestaruuskilpailut
23:30
F4: Pärnun osakilpailu, Race 1 (29.8.)
00:15
F4: Pärnun osakilpailu, Race 2 (29.8.)
00:30
NASCAR Highlights: Bristol, IRWIN Tools Night Race
01:00
F4: Pärnun osakilpailu, Race 3 (29.8.)
01:45
Seamaster Sailing