Ohjelmat | Jimtv.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:15
Ostosruutu
07:00
Britannian paras leipomo
07:55
Australian Junior Masterchef
08:50
Onnenarpa
10:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
MasterChef Australia All Stars
14:50
Britannian paras leipomo
15:55
Australian Junior Masterchef
16:55
Farmi (S)
17:25
Neljän tähden illallinen
17:55
Maaginen Criss Angel (S)
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Poliisit (7)
19:30
Poliisit (S)
20:00
Neste Oil Ralli Finland LIVE: Harju
20:58
Keno
21:00
Hansin grillikesä
22:00
Hyvät ja huonot uutiset
23:00
Street Fighter: Naarassoturi (16)
00:55
Radio Aallon Helsinki-päivän kesäkonsertti
01:25
Poliisit (S)
01:55
Blue Bloods (12)
02:45
Outoa vai mitä? (12)
03:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:45
Ostosruutu
07:45
Onnenarpa
09:45
LIVE: Tiedä ja Voita
11:45
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12:40
Lihamestarit
13:05
Kuuluisat kuppilat
13:35
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
14:25
Leijonan luola UK
15:20
Kuuluisat kuppilat
15:50
Martina ja hengenpelastajat (7)
16:45
Suomen huutokauppakeisari
17:40
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
18:35
Leijonan luola UK
19:30
Haasta Hans
20:30
Panttilainaamo
21:00
Talent USA
22:00
Pomo piilossa
23:00
Konttori (S)
23:30
Villit nettivideot (12)
00:00
Villit nettivideot (12)
00:30
Täysillä tutkaan (S)
01:00
Täysillä tutkaan (S)
01:30
Leijonan luola UK
02:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
09:00
Liv D: Pikadieetit testissä
09:55
Arvostele mun illallinen Suomessa
10:25
Arvostele mun illallinen Suomessa
10:55
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
11:45
Pikakurssi kodinostoon
12:15
Olet mitä syöt
12:45
Kotikokkien taistelu
14:20
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
15:15
Kaisa ja puoli valtakuntaa
16:10
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
17:05
Neljän tähden illallinen
17:35
Neljän tähden illallinen
18:05
Emily Owens (12)
19:00
Toisenlaiset äidit
19:55
Tulossa: Toisenlaiset äidit (S)
20:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
21:00
Kaisa ja luksuskodit
22:00
Greyn anatomia (12)
22:55
Tulossa: Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
23:00
Ruotsin miljonääriäidit
23:55
Scandal (12)
00:50
Nätti nakuna
01:45
Kaisa ja puoli valtakuntaa
02:45
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Hero-lyhäri: This is my Office
18:05
Holmes NYC (12)
19:00
Common Law (7)
19:50
Hero-lyhäri: This is my Office
19:55
Hero-lyhäri: This is my Office
20:00
Kyttäputki: Castle (12)
20:50
Hero Crew - Uniikki: Pätkätöis
21:00
Stand by Me - viimeinen kesä (S)
22:40
Holmes NYC (12)
23:30
Castle (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NFL 2014-2015: Chicago Bears - Dallas Cowboys
16:30
MotoGP: Sachsenringin Osakilpailu (12.7.)
18:00
Golfari
18:30
Gillette World Sport
19:00
Moor Gääs Studio LIVE
20:00
Neste Oil Ralli Finland LIVE: Harju 1, EK1
21:15
TCR: Red Bull Ring, Itävalta
22:00
Vaahteraliiga: Turku Trojans - Helsinki Roosters (30.7.)
00:30
Neste Oil Ralli Finland: Harju 1, EK1 (30.7.)
01:30
Seamaster Sailing
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NASCAR Highlights: Indianapolis, Brickyard 400
15:00
Neste Oil Ralli Finland: Ennakkomakasiini
15:30
SM-liiga 2014-2015: HPK - Sport (18.10.)
17:30
Global Champions Tour: Chantilly
18:00
Vaahteraliiga LIVE: Ennakkostudio
18:30
Vaahteraliiga LIVE: Turku Trojans - Helsinki Roosters
21:30
Ironman Cairns, Great Barrier Reef
22:30
NFL 2014-2015: Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers
01:30
Inside European Rally Championship: Viro