Suomen huutokauppakeisari | Jimtv.fi

Suomen huutokauppakeisari

Suomen huutokauppakeisari

Aki ja Heli Palsanmäki pyörittävät Akin suvussa jo 25 vuotta ollutta huutokauppaa Hirvaskankaalla Jyväskylän pohjoispuolella. Suomen huutokauppakeisarissa seurataan huutokaupan arkea sekä kiinnostavien tavaroiden matkaa myyjiltä huutokaupan kautta uusille omistajille. Mukana apuna häärii Markku. Tällä tuotantokaudella Aki ja Heli ostavat mielenkiintoisia esineitä myös julkisuuden henkilöiltä. Suomen huutokauppakeisarin kolmas kausi alkaa Jimillä keskiviikkona 11.3.2015.

Yhteistyössä

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Bubble Guppies (S)
06:30
Transformers Rescue Bots (7)
06:50
Lazy Town (S)
07:15
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:40
Lego Friends (S)
08:05
Angry Birds Toons (S)
08:10
Marvel's Avengers Assemble (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
08:45
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Ostosruutu
09:40
Ostosruutu - VitaPrism
10:10
Onnenarpa
11:10
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Eläinsairaala (S)
14:15
Eläinsairaala (S)
14:45
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
15:45
Onnenarpa
15:50
Matkaoppaat
16:20
Matkaoppaat
16:50
Matkaoppaat
17:20
Matkaoppaat
17:50
Hauskat kotivideot
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hauskat kotivideot
20:00
Hauskat kotivideot
20:58
Keno
21:00
Love & Other Drugs (12)
23:20
Korso (12)
01:00
Kauppaneuvos Jethro (S)
02:00
Talkkari (7)
03:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
10:00
Onnenarpa
11:00
LIVE: Tiedä ja Voita
12:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
12:30
Henkka & Niki vs. Amerikka
13:00
Hurja remontti
13:55
Onnenarpa
14:00
Top Chef
15:00
Hyvät ja huonot uutiset
16:00
Onnenarpa
16:05
Panttilainaamon autospesialistit
16:30
Team Ahma (S)
17:00
Team Ahma (7)
17:35
Team Ahma (S)
18:05
MasterChef Australia
20:00
Haapasalo Goes America (S)
21:00
Kill Arman (12)
21:30
Kill Arman (12)
22:00
Amerikan kovimmat keräilijät
23:00
Amerikan kovimmat keräilijät
00:00
Panttilainaamo
00:30
Leijonan luola UK
01:45
Leijonan luola UK
02:55
Yöbussi (S)
03:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Lauran matkakuvia: Tukholma
09:30
Hurja painonpudotus UK
10:25
MasterChef VIP
11:20
Remppa vai muutto
12:15
Me Naiset esittää: #evek
12:20
Me Naiset esittää: #evek
12:30
Sinkkuillallinen
13:25
Jaksa paremmin
13:55
Kaksi julkkista ja yhdet häät UK
14:45
Candice sisustaa
15:10
Neljät häät Amerikassa
16:05
Tanssin superäidit
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
24 Hour Catwalk
20:00
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
21:00
Bachelor Suomi (S)
22:00
Unelmien poikamiestyttö
23:50
Me Naiset esittää: #evek
00:00
Sinkkuillallinen
00:55
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
01:45
Maailman övereimmät juhlat (7)
02:40
Neljät häät Amerikassa
03:35
Ennustaja-TV
10:45
Merieläinten pelastajat
11:10
Merieläinten pelastajat
11:35
Merieläinten pelastajat
12:00
Merieläinten pelastajat
12:25
Mistresses (7)
13:10
Mistresses (S)
14:00
Twisted (7)
14:45
Twisted (S)
15:35
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
16:25
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
17:15
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
18:00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
19:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
20:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
21:00
Hitman (16)
22:55
Sol Presents: Local Heroes - Ilahu Snow Surfboards
23:00
The Colony (18)
00:50
#Herocrew: Sara
01:00
Tosiputki: Dexpedition (7)
01:30
Tosiputki: Dexpedition (7)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
MM-rallicross: Norjan osakilpailu (12.6.)
16:00
Superpesis: Seinäjoki - Joensuu (28.6.)
18:30
NBA Inside Stuff
19:00
Merimaili
19:30
Superpesis 2015: Itä - Länsi, Miehet
22:00
Trans World Sport
23:00
Vaahteraliiga: Turku Trojans - Vantaa TAFT (1.7.)
01:30
Spa Classic
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Vaahteraliiga: Porvoo Butchers - Vantaa TAFT (17.6.)
16:30
MM-ralli: Puola, Ennakko
17:00
MM-ralli: EK1, Puola (30.6.)
18:00
Vaahteraliiga: Studio
18:30
Vaahteraliiga LIVE: Turku Trojans - Vantaa TAFT
21:30
TCR: Oschersleben, Saksa
22:00
EM-rallin makasiini: Ypres, Belgia
22:30
MM-ralli: Puola, Ennakko
23:00
MM-ralli: EK1, Puola (30.6.)
00:00
MM-ralli: Perjantain Parhaat, Puola
00:30
MM-rallicross Highlights: Norja
01:30
Gillette World Sport