Ohjelmat | Jimtv.fi

Ohjelmat

Yhteistyössä

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Pound Puppies (S)
06:30
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:40
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:55
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen (7)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (S)
07:45
Lego Nexo Knights (7)
08:10
Lego Star Wars (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Soppa365
09:20
Hansin grillikesä
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Perheyritys (S)
14:15
Perheyritys (7)
14:45
Vaaleanpunainen pantteri (S)
14:55
Amerikan kovimmat keräilijät
16:00
Onnenarpa
16:05
Neljän tähden illallinen
16:35
Soppa365
16:45
Leijonan luola USA
17:50
Suomen huutokauppakeisari
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Kauppaneuvos Jethro (S)
20:00
Suomen huutokauppakeisari
20:58
Keno
21:00
Temptation Island Suomi 2 (S)
22:00
Quantico (12)
23:00
Rocky (16)
01:30
Leijonan luola USA
02:30
Amerikan kovimmat keräilijät
03:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
10:00
Ostosruutu - VitaPrism
10:30
Onnenarpa
12:00
Haasta Hans
13:00
Hurja remontti
14:00
Top Chef
15:00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
16:05
MasterChef USA
17:00
Grillit huurussa (S)
18:00
Panttilainaamo
18:30
Leijonan luola Kanada
19:30
MasterChef USA
20:30
Poliisit (S)
21:00
Grillit huurussa (S)
22:00
Poliisit (S)
22:30
Arman Pohjantähden alla (S)
23:30
Leijonan luola Kanada
00:30
Grillit huurussa (S)
01:30
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
02:30
MasterChef USA
03:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Hurja painonpudotus
10:00
MasterChef Suomi
11:00
Remppa vai muutto
12:00
Kaisa ja luksuskodit
13:00
Sinkkuillallinen
14:00
Hurja painonpudotus
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Supernanny Euroopassa (7)
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Remppa vai muutto
20:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
21:00
Laihduin 300 kg (7)
22:00
Bachelor Suomi (S)
23:00
Kielletty rakkaus (S)
00:00
Sinkkuillallinen
01:00
Tanssin superäidit
02:00
Neljät häät Amerikassa
03:00
Ennustaja-TV
09:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
09:50
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
10:40
Nashville (S)
11:25
Palavaa rakkautta (S)
11:50
Rantavahdit (7)
12:15
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
13:05
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
13:55
Rantavahdit (7)
14:20
Rantavahdit (12)
14:45
Fosters (S)
15:30
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
16:20
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
17:10
Palavaa rakkautta (S)
17:35
Rantavahdit (7)
18:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
19:00
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
20:00
Kyttäputki: Castle (12)
21:00
Conan - hävittäjä (16)
23:00
Kyttäputki: Castle (12)
00:00
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
01:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
01:50
Nashville (S)
02:35
Rantavahdit (7)
05:30
NBA Playoffs LIVE: Golden State Warriors - Portland Trailblazers
14:00
NASCAR: Talladega (1.5.)
18:00
Speedway: Krsko, Slovenia (30.4.)
20:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Portland Trailblazers (3.5.)
22:00
UEFA Europa League: Villarreal - Liverpool (28.4.)
00:00
Trans World Sport
01:00
NASCAR Highlights: Talladega
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 3. Finaali (19.4.)
16:00
Mobil 1 The Grid
16:30
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 4. Finaali (22.4.)
18:30
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 5. Finaali (23.4.)
21:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
00:00
UEFA Europa League: Shakhtar Donetsk - Sevilla (28.4.)