Ohjelmat | Jimtv.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:35
Ostosruutu
07:20
Britannian paras leipomo
08:20
Guinness World Records - Ihmeelliset ennätysvideot
08:50
Onnenarpa
10:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Taste
14:50
Britannian paras leipomo
15:50
Vaihdokkaat (7)
16:50
Farmi (S)
17:20
Rob (7)
17:50
Hauskat eläinvideot
17:55
Hansin grillikesä
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Risteyksessä (7)
20:00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20:58
Keno
21:00
Elokuva: Vaaleanpunainen pantteri (12)
22:50
Vegas (12)
23:45
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (7)
00:45
Kylmäverisesti sinun (16)
01:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:50
Ostosruutu
07:50
Onnenarpa
09:50
LIVE: Tiedä ja Voita
11:50
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12:45
Mahdoton illallinen
13:35
JIM D: Käsittämättömät koneet
14:30
Huijari pilasi elämäni
15:25
Kuuluisat kuppilat
15:55
Hurja remontti
16:50
Hurja remontti
17:45
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
18:40
Leijonan luola Kanada
19:35
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
20:30
Poliisit (7)
21:00
Aatami etsii Eevaa (S)
22:00
Konttori (7)
22:30
Poliisit (12)
23:00
Suomen Tulli
23:55
Vuorien sankarit (7)
00:50
Aatami etsii Eevaa (S)
01:40
Anthony Bourdain maailmalla
02:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
09:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09:30
Unelmien talo
09:55
Koirakuiskaaja
10:55
Huippukokki lähtee maalle
11:25
Hotellit haltuun
12:20
Kotikokkien taistelu
13:15
Hulluna leivontaan
13:40
Tuhluriprinsessat
14:10
Emilyn sisustussalaisuudet
14:40
Kiinalaisen keittiön herkut
15:10
Kaisa ja puoli valtakuntaa
16:05
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
17:00
Nätti nakuna
18:00
Neljän tähden illallinen
18:30
Neljän tähden illallinen
19:00
Maailman övereimmät juhlat (S)
20:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
21:00
Good Wife (7)
22:00
Ruotsin miljonääriäidit
23:00
Valheen vangit (12)
23:55
Tulossa: Toisenlaiset äidit (S)
00:00
Täydelliset naiset (12)
00:55
Emily Owens (12)
01:45
Kaisa ja puoli valtakuntaa
02:40
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Holmes NYC (12)
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Bunheads (S)
19:55
Hero Crew - Uniikki: Pätkätöis
20:05
Kyttäputki: Castle (12)
21:00
Elokuva: Deep Rising - uhka syvyyksistä (16)
22:55
Holmes NYC (12)
23:50
Castle (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NFL 2014-2015: Seattle Seahawks - Green Bay Packers
16:30
Great Cup 32 Racing Tour
17:00
Merimaili
17:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
18:00
Rallicrossin MM-sarja: Ruotsin osakilpailu (5.7.)
20:00
Superpesis: Alajärvi - Kitee (4.7.)
22:30
Volvo Ocean Race: Göteborg, In-Port Race
00:00
Beach Volley World Tour: Miesten Pronssiottelu & Finaali, Porec (7.6.)
00:50
Global Champions Tour: Monaco
01:25
xCat Power Boats World Series: Cascais
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Rallin MM-sarja: Puola, 3. kisapäivä
14:30
NASCAR: Daytona (5.7.)
18:00
Ironman Cairns, Great Barrier Reef
19:00
Rallin MM-sarja: Puola, Highlights
20:00
PRO BOXING: Patrick Nielsen vs. Charles Adamu (20.6.)
22:30
NFL 2014-2015: Miami Dolphins - New England Patriots
01:00
Spa Classic
01:30
Inside Sailing