Ohjelmat | Jimtv.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:05
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Pound Puppies (S)
06:30
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:40
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:55
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen (7)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:45
Lego Nexo Knights (7)
08:10
Lego Legends of Chima (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
08:45
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Soppa365
09:20
Hansin grillikesä
10:20
Jyrki Sukulan makujen maa
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Palavaa rakkautta (S)
14:15
Palavaa rakkautta (7)
14:45
Vaaleanpunainen pantteri (S)
14:55
Amerikan kovimmat keräilijät
16:00
Onnenarpa
16:05
Neljän tähden illallinen
16:35
Soppa365
16:45
Leijonan luola USA
17:50
Suomen huutokauppakeisari
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Haapasalo goes lomalle
20:00
Kielletty rakkaus (S)
20:58
Keno
21:00
Mustat lesket (7)
22:00
Poliisit - kotihälytys (12)
23:00
Supertähdet (S)
00:25
Leijonan luola USA
01:25
Temptation Island Suomi 2 (S)
02:25
Amerikan kovimmat keräilijät
03:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
10:00
Ostosruutu - VitaPrism
10:30
Onnenarpa
12:00
Guinness World Records
13:00
Hurja remontti
14:00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
15:00
Wahlburgers
15:30
Wahlburgers
16:00
Pomo piilossa
17:00
Suomen huutokauppakeisari
18:00
Panttilainaamo
18:30
Leijonan luola USA
19:30
MasterChef USA
20:30
Poliisit (S)
21:00
Suomen huutokauppakeisari
22:00
Poliisit (7)
22:30
Suomen Tulli
23:30
Leijonan luola USA
00:30
Suomen huutokauppakeisari
01:30
MasterChef USA
02:25
Villit nettivideot (16)
02:55
Villit nettivideot (12)
03:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Hurja painonpudotus
10:05
MasterChef Suomi
11:05
Äitien sota
12:05
Hurja painonpudotus UK
13:05
Hurja painonpudotus UK
14:05
Candice sisustaa
14:35
Candice sisustaa
15:05
Suomen kaunein mökki
16:05
Pappien tekopyhät tyttäret (S)
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Remppa vai muutto
20:00
Huippumalli haussa
21:00
Greyn anatomia (12)
22:00
Ruotsin miljonääriäidit
23:00
Huippumalli haussa
00:00
Remppa vai muutto
01:00
Sinkkuillallinen
02:00
Neljät häät Amerikassa
03:00
Ennustaja-TV
09:05
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
09:55
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
10:45
Maaginen Criss Angel (7)
11:30
Palavaa rakkautta (S)
11:55
Palavaa rakkautta (S)
12:20
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
13:10
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
14:00
Maaginen Criss Angel (7)
14:45
Fosters (12)
15:30
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
16:20
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
17:10
Palavaa rakkautta (S)
17:35
Palavaa rakkautta (S)
18:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
19:00
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
20:00
Kyttäputki: Castle (12)
21:00
Diktaattori (12)
22:35
Kyttäputki: Castle (12)
23:30
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
00:25
Rantavahdit (7)
00:50
#Herocrew: Jenni
01:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liigan viikkomakasiini
14:30
NASCAR: Talladega (1.5.)
18:30
NBA Action
19:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Portland Trailblzers (1.5.)
21:00
Mobil 1 The Grid
21:30
UEFA Europa League: Villarreal - Liverpool (28.4.)
23:30
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 2. Finaali (16.4.)
01:30
TCR: Estoril, Portugal
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
UEFA Europa League: Shakhtar Donetsk - Sevilla (28.4.)
15:55
UEFA Europa League: Maalikooste (28.4.)
16:25
Championship LIVE: Brighton - Derby
18:30
SM-liigan viikkomakasiini
19:00
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 1. Finaali (15.4.)
21:00
MM-rallicross: Portugalin osakilpailu (17.4.)
23:00
Championship: Brighton - Derby (2.5.)
01:00
MM-ralli: Argentiina, Extra
02:00
SM-liigan viikkomakasiini
02:30
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 3. Finaali (19.4.)
04:30
NBA Playoffs LIVE: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder