Ohjelmat | Jimtv.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Onnenarpa
08:30
Eläinten ABC
09:00
Hansin grillikesä
10:00
Laiva (S)
10:30
Laiva (S)
11:00
Laiva (S)
11:30
Laiva (S)
12:00
Merieläinten pelastajat
12:30
Koiralle koti
13:30
Splash! USA
14:30
Splash! USA
15:25
Tuuri
16:25
Hyvät ja huonot uutiset
17:25
Poliisit (S)
17:55
Poliisit (S)
18:25
Poliisit (7)
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Poliisit (7)
19:30
Big Bang!
20:58
Keno
21:00
High Fidelity - uskollinen äänentoisto (7)
23:20
Neste Oil Ralli Finland: 2. kisapäivän kooste
23:55
Chrysalis - Pariisi vuonna 2025 (16)
01:50
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (7)
02:40
Outoa vai mitä? (12)
03:40
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Onnenarpa
09:30
Jaksa paremmin
09:55
Merimaili
10:25
Arktiset vedet
10:55
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
11:45
Pomo piilossa
12:40
Pomo piilossa
13:30
Maailman parhaat kalapaikat
14:25
Guinness World Records
15:15
Kuuluisat kuppilat
15:45
Kuuluisat kuppilat
16:15
Suomen huutokauppakeisari
17:10
Suomen huutokauppakeisari
18:05
Anthony Bourdain maailmalla
19:00
Panttilainaamo
19:30
Panttilainaamo
20:00
Panttilainaamo
20:30
Panttilainaamo
21:00
Suomen Tulli
22:00
Rikkaiden panttilainaamo
23:00
Huijari pilasi elämäni
00:00
Arman ja viimeinen ristiretki (12)
00:30
Arman ja viimeinen ristiretki (12)
01:05
Villit nettivideot (16)
01:35
Villit nettivideot (12)
02:05
JIM D: Muinaiset avaruusoliot (7)
02:55
Myrskyn silmässä (12)
03:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:00
Onnenarpa
09:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
09:30
Nigellan uudet herkut
10:05
Hulluna leivontaan
10:35
Kiinalaisen keittiön herkut
11:05
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11:35
Korealaisen keittiön aakkoset
12:05
Arvostele mun illallinen Suomessa
12:35
Arvostele mun illallinen Suomessa
13:05
Arvostele mun illallinen Suomessa
13:35
Arvostele mun illallinen Suomessa
14:05
Neljät häät Amerikassa
15:00
Koirakuiskaaja
16:00
Pariskunnan superdieetti
17:00
Neljän tähden illallinen
17:30
Neljän tähden illallinen
18:00
Neljän tähden illallinen
18:30
Neljän tähden illallinen
19:00
Jutta ja huikeat häädieetit
20:00
Tulossa: Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
20:05
Äitien sota
21:00
Nakudeitit (7)
22:00
Sinkkulaiva
22:30
Sinkkulaiva
23:00
Sinkkulaiva
23:30
Sinkkulaiva
00:00
Ruotsin miljonääriäidit
00:55
Gigolot (12)
01:25
Gigolot (12)
01:55
Seurapiirisäpinää Teksasissa (7)
02:55
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Common Law (12)
18:50
Common Law (12)
19:40
Loop Looks
19:55
NCIS Rikostutkijat (12)
20:45
NCIS Rikostutkijat (12)
21:40
Dexter (16)
22:45
Dexter (16)
23:45
LA Ink
10:00
Neste Oil Ralli Finland: 1. kisapäivän kooste
10:30
SM-liiga 2014-2015: Pelicans - JYP (24.10.)
12:30
Neste Oil Ralli Finland LIVE: Studio & aamupäivän ajot
13:00
Mobil 1 The Grid
13:30
PRO BOXING: Arthur Abraham vs Robin Stieglitz (18.7.)
16:00
Superpesis: Koskenkorva - Seinäjoki (31.7.)
18:30
Inside European Rally Championship: Viro
19:00
Neste Oil Ralli Finland LIVE: Studio & illan ajot
20:30
SM-liiga 2014-2015: Blues - KalPa (28.10.)
22:30
Neste Oil Ralli Finland: 2. kisapäivän kooste
23:00
Speedwayn MM-sarja: Malilla, Ruotsi
01:00
Gillette World Sport
01:30
TCR: Red Bull Ring, Itävalta
10:00
Ironman Cairns, Great Barrier Reef
11:00
Neste Oil Ralli Finland: Harju 2, EK10 (31.7.)
12:00
Golfari
12:30
Global Champions Tour: Chantilly
13:00
SM-liiga 2014-2015: Lukko - HIFK (25.10.)
15:00
Vaahteraliiga: Turku Trojans - Helsinki Roosters (30.7.)
17:25
Dakar Series: Desafio Guarani
17:25
Night Of The Jumps: Euroopan-Mestaruuskilpailut
18:25
F1-veneet LIVE: Aika-ajot, Porto
20:00
Seamaster Sailing
20:30
Beach Volley World Tour: Naisten Pronssiottelu & Finaali, Yokohama (26.7.)
22:30
NFL 2014-2015: St. Louis Rams - Arizona Cardinals
01:00
Neste Oil Ralli Finland: 2. kisapäivän kooste
01:30
Inside Sailing