Ohjelmat | Jimtv.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bubble Guppies (S)
06:25
Pound Puppies (S)
06:45
Transformers Rescue Bots (7)
07:10
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (S)
07:30
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (S)
07:55
Angry Birds Toons (S)
08:00
Angry Birds Piggy Tales (S)
08:03
Angry Birds Stella (S)
08:10
Sonic Boom (7)
08:20
Sonic Boom (7)
08:35
Lego Nexo Knights (7)
09:00
Prinsessa Lillifee 2 (S)
10:30
MasterChef Australia
11:45
MasterChef Australia
13:25
Leijonan luola USA
14:25
Nieminen & Lahtinen Show (S)
15:25
Sukulan suojatit (S)
16:25
Talent Suomi
17:25
Talent Suomi
18:25
HS-uutiset ja sää
18:30
Vain elämää
20:00
Haluatko miljonääriksi?
20:58
Keno
21:00
Hobitti - Odottamaton matka (12)
00:10
Liiga: Illan parhaat
00:15
Suuret setelit (S)
02:35
Radio Suomipop: Suomalaisuuden soundtrack
02:40
Kiss Bang Love Suomi (S)
03:40
48 tuntia rikoksesta (7)
04:35
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:20
Ostosruutu
08:20
Taste UK
09:20
Taste UK
10:20
Taste UK
11:20
Jaksa paremmin
11:50
Top Chef Ruotsi
12:50
Amerikan karmeimmat kokit
13:50
Firmat kuntoon
14:50
Säpinää kannen alla (S)
15:50
Säpinää kannen alla (S)
17:10
Amerikan kovimmat keräilijät
18:05
Amerikan kovimmat keräilijät
19:05
Talent USA
21:00
Kuokkavieras Kataja (S)
22:00
Kauppaneuvos Jethro (S)
23:00
Hottikset 2.0 (S)
00:00
Panttilainaamo
00:30
Panttilainaamo
01:00
Poliisit (7)
01:30
Poliisit (S)
02:00
Poliisit (7)
02:30
Poliisit (S)
03:00
Panttilainaamon autospesialistit
03:30
Panttilainaamon autospesialistit
04:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Soppa365
09:10
Soppa365
09:25
Soppa365
09:35
Soppa365
09:45
Soppa365
10:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
11:00
Hurja painonpudotus UK
12:00
24 Hour Catwalk
13:00
Tanssin superäidit
14:00
Tanssin superäidit
15:00
Sinkkuillallinen
16:00
Kaksi julkkista ja yhdet häät UK
17:00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
18:00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
19:00
Toisenlaiset äidit
20:00
Sukulan suojatit (S)
21:00
Yhden illan juttu
22:00
Pahan jälkeen (7)
23:00
Blindspot (12)
00:00
Sinkkuillallinen
01:00
Sinkkuillallinen
02:00
Sinkkuillallinen
03:00
Sinkkulaiva
03:30
Sinkkulaiva
04:00
Ennustaja-TV
10:10
Hurja painonpudotus UK
11:00
Hurja painonpudotus UK
11:50
Kieroilevat kaunottaret (S)
12:35
Kieroilevat kaunottaret (S)
13:20
Kieroilevat kaunottaret (S)
14:05
Kieroilevat kaunottaret (S)
14:50
Rikkaiden deittipalvelu (S)
15:40
Rikkaiden deittipalvelu (S)
16:25
Rikkaiden deittipalvelu (S)
17:10
Rikkaiden deittipalvelu (S)
18:00
The Neighbors (S)
18:30
The Neighbors (S)
19:00
The Neighbors (S)
19:30
The Neighbors (S)
20:00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
21:00
Pelon ote (16)
23:05
Piraija 3DD (18)
00:45
#Herocrew: Mia
00:55
Radio Suomipop: Suomalaisuuden soundtrack
01:00
Leijonan luola Kanada
10:00
MM-ralli: Perjantain Parhaat, Ranska
10:30
Superpesis: Vimpeli - Sotkamo, 5. Finaali (24.9.)
13:30
EM-rallin makasiini: Latvia
14:00
Liiga: Kärpät - HPK (29.9.)
16:00
MM-rallicross: Espanjan osakilpailu (18.9.)
18:00
UEFA Europa League: Hapoel Beer-Sheva - Southampton (29.9.)
20:00
UEFA Europa League: Manchester United - FC Zorya (29.9.)
22:00
Liiga: HIFK - Tappara (1.10.)
00:00
Liiga: TPS - Lukko (1.10.)
10:15
Liiga: HIFK - Jukurit (29.9.)
12:15
Liiga: SaiPa - Ilves (30.9.)
14:15
Liiga: Tappara - TPS (30.9.)
16:15
Gillette World Sport
16:45
Liiga LIVE: HIFK - Tappara
19:45
MM-ralli: Perjantain Parhaat, Ranska
20:20
Liiga: Ässät - Pelicans (29.9.)
22:30
EM-rallin makasiini: Latvia
23:00
UEFA Europa League: Maalikooste 29.9.
00:00
MM-ralli: Lauantain Parhaat, Ranska
00:30
TCR: Singapore
01:00
NASCAR Highlights: New Hampshire