Ohjelmat | Jimtv.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:25
Disney esittää: Vaihdokit (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:10
Lazy Town (S)
08:40
Villiä menoa eläintarhassa (7)
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Sarahin talo
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:20
HS Uutisraportti
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Suomen kaunein mökki
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Victoria's Secret Fashion Show 2014
20:00
Risteyksessä (7)
20:57
Keno
21:00
Aatami etsii Eevaa (S)
22:00
Poliisit - kotihälytys (12)
23:00
Vegas (12)
00:00
HS Uutisraportti
00:30
Totuus rikosotsikoiden takaa (16)
01:30
Frasier (S)
02:00
Kylmäverisesti sinun (12)
03:05
Laiva (S)
03:35
Jopet-show (S)
04:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:45
Ostosruutu
07:45
Onnenarpa
09:15
LIVE: Tiedä ja Voita
11:15
Mahdoton illallinen
12:15
Huippusalaiset reseptit
13:10
JIM D: Käsittämättömät koneet
14:05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
15:30
Jyrki Sukulan makujen maa
16:00
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Anthony Bourdain minilomalla
18:30
Leijonan luola USA
19:25
Jim Akatemia: Välimerelliset reseptit
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (S)
21:00
Amerikan kovimmat keräilijät
22:00
Poliisit (S)
22:30
Suomen huutokauppakeisari
23:30
Panttilainaamo
00:00
Outoa vai mitä? (12)
01:05
Anthony Bourdain minilomalla
02:00
Leijonan luola USA
02:55
JIM D: Tuhoisa maapallo (12)
03:50
New Yorkin tatuointitarinat
04:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09:30
Sarahin sisustusvinkit
10:00
Kellyn sisustussalaisuudet
11:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
11:30
Huippukokki lähtee maalle
12:00
Hotellit haltuun
13:00
Bill Grangerin makoisat matkat
14:00
Unelmien talo
14:30
Hulluna leivontaan
15:00
Huikeat kakut
15:55
Piha kuntoon
16:25
Eden
16:55
Maailman övereimmät juhlat (S)
17:55
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:25
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:55
Liv & Learn: Kylässä Olgan keittiössä
19:00
Huvila & Huussi
20:00
Toisenlaiset äidit
21:00
Good Wife (7)
22:00
Ruotsin miljonääriäidit
23:00
Temptation Island Suomi (7)
00:00
Temptation Island Suomi (7)
01:00
Täydelliset naiset (12)
02:00
Gok Wan: Teinien salatut elämät
03:00
Käenpesä (S)
04:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Nurse Jackie (7)
19:35
Nurse Jackie (7)
20:05
Havaiji 5-0 (12)
21:00
Elokuva: Trade of Innocents - Rikoksista pahin (12)
22:45
Havaiji 5-0 (12)
23:40
Deadwood (16)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NASCAR: Talladega (3.5.)
17:30
Rallicrossin MM-sarja: Hockenheimin osakilpailu (3.5.)
19:30
NBA Action
20:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Memphis Grizzlies (3.5.)
20:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Memphis Grizzlies (3.5.)
22:00
Championship: Derby - Reading (2.5.)
00:00
PRO Cycling: Presidential Tour of Turkey
01:00
The Season
01:30
Extreme Sailing
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Beach Volley World Tour: Naisten Finaali & Pronssiottelu, Fuzhou (26.4.)
16:00
Gillette World Sport
16:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
17:00
Moto3: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
18:30
Moto2: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
20:00
MotoGP: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
21:30
PRO BOXING: Nordic Fight Night (2.5.)
00:00
European Le Mans Series: Silverstone
01:00
Pariisin Maraton 2015