Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo (S)
07:25
Disney esittää: Kim Possible (7)
07:50
Lazy Town (S)
08:20
Onnea matkaan, Charlie! (S)
08:50
Kiinalaisen keittiön herkut
09:20
Tomin keittiö
09:50
Pikakurssi kodinostoon
10:20
Jyrki Sukulan makujen maa
10:50
Ennustaja-TV
11:20
Ostosruutu
11:50
Ostosruutu
12:20
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Jyrki Sukulan makujen maa
14:20
Hestonin huikeat pidot
15:25
Matkaoppaat
15:55
Beverly Hillsin lastenhoitajat (S)
16:55
Deittikamera
17:25
Frasier (S)
17:55
Panttilainaamo
17:55
Panttilainaamo
18:25
Panttilainaamo
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
20:00
Suomen Tulli
20:00
Suomen Tulli
20:57
Keno
21:00
NCIS Rikostutkijat (12)
22:00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
23:00
Asema 62 (12)
00:00
NCIS Rikostutkijat (12)
01:00
Holmes NYC (12)
01:55
Frasier (S)
02:25
Elämää halpalentoyhtiössä (7)
02:55
Jengielämää (16)
03:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
09:15
Ostosruutu
09:45
Ostosruutu
10:15
Ostosruutu
10:45
Ennustaja-TV
11:15
Henkka & Niki vs. Amerikka
11:45
Henkka & Niki vs. Amerikka
12:15
JIM D Henkilökuva: Amerikan 10 inhotuinta (7)
13:10
LA Ink
14:05
Leijonan luola UK
15:05
MasterChef Australia All Stars
16:05
JIM D: Modern Marvels
17:00
LA Ink
18:00
MasterChef Australia All Stars
19:00
Leijonan luola UK
20:00
Suomen huutokauppakeisari
21:00
Rikkaiden panttilainaamo
22:00
Poliisit (7)
22:30
Poliisit (S)
23:00
Leijonan luola UK
00:00
Rekkakuskit jäällä (S)
01:00
JIM D Rikos: Matkalla kiven sisään (12)
01:55
MasterChef Australia All Stars
02:50
LA Ink
03:45
Trigger Happy TV (7)
04:10
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09:30
James Martin ja herkkuja Välimerellä
10:00
Olet mitä syöt
10:30
Emilyn sisustussalaisuudet
11:00
Juhlasuunnittelijat
11:30
Kiinalaisen keittiön herkut
12:00
Elixir
12:30
Toisenlaiset äidit
13:30
Tuhluriprinsessat
14:00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14:30
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
15:30
Nätti nakuna
16:30
Olet mitä syöt
17:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
18:00
Manhattanin äitiyskonsultti (7)
18:55
Hurja remontti
19:50
Sinkkuelämää (12)
20:30
Sinkkulaiva
21:00
Elokuva: Rakkauden pelikenttä (7)
23:10
Sinkkuelämää (12)
23:50
Sinkkulaiva
00:20
Illallissota
01:20
Tanssin superäidit: Miami
02:15
Rullaavat tytöt (7)
02:50
Häähullut (12)
03:50
Supermarjo ja tytöt 2
04:45
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Drop Dead Diva (S)
19:00
Happy Endings (S)
19:30
Happy Endings (S)
20:00
Havaiji 5-0 (12)
21:00
Elokuva: Rajaton (16)
23:00
Dexter (16)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Australasian Safari
15:00
SM-liiga: Lukko - TPS (22.11.)
17:00
Sporting Paradise
17:30
Night of the Jumps: Kiina
18:30
NFL GameDay
19:00
NBA Inside Stuff
19:00
NBA Inside Stuff
19:30
NFL: New Orleans Saints - Baltimore Ravens (23.11.)
19:30
NFL: New Orleans Saints - Baltimore Ravens (23.11.)
22:00
SM-liiga: HIFK - Pelicans (25.11.)
00:00
PRO BOXING: Marco Huck - Mirko Larghetti (31.8.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Nelonen Pro: Moor Gääs
14:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
15:00
NFL: Denver Broncos - Miami Dolphins (23.11.)
15:00
NFL: Denver Broncos - Miami Dolphins (23.11.)
17:30
SM-liigan viikkomakasiini
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:30
SM-liiga LIVE: HIFK - Pelicans
18:30
SM-liiga LIVE: HIFK - Pelicans
21:15
NBA: Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers (23.11.)
21:15
NBA: Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers (23.11.)
23:15
NFL Extra
23:30
Rallicrossin MM-sarja: Kouvola (29.6.)
01:30
Rallin MM-sarja: Wales, Highlights
02:30
NBA LIVE: Miami Heat - Golden State Warriors
02:30
NBA LIVE: Miami Heat - Golden State Warriors