Ohjelmat | Jimtv.fi

Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Pound Puppies (S)
06:25
Transformers Rescue Bots (7)
06:50
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:15
Lego Friends (S)
07:35
Disney esittää: Finias ja Ferb (7)
08:00
Star Wars Rebels (7)
08:20
Lego Ninjago (7)
08:45
Avaruusnappulat (S)
08:50
Avaruusnappulat (S)
08:55
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:05
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:15
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Jukebox
14:45
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
15:45
Neljän tähden illallinen
16:15
Onnenarpa
16:20
Matkaoppaat
16:50
Leijonan luola USA
17:50
Suomen huutokauppakeisari
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Kielletty rakkaus (S)
20:00
Huvila & Huussi
20:58
Keno
21:00
Suomen huutokauppakeisari
22:00
Arman Pohjantähden alla (S)
23:00
48 tuntia rikoksesta (7)
00:00
Poliisit - kotihälytys (7)
01:00
Suomen huutokauppakeisari
02:00
Leijonan luola USA
03:00
Temptation Island Suomi 2 (S)
04:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
10:00
Ostosruutu - VitaPrism
10:30
Onnenarpa
12:00
Jyrki Sukulan makujen maa
12:30
Henkka & Niki vs. Amerikka
13:00
Hurja remontti
14:00
Top Chef
15:00
Surkeiden kuskien autokoulu (7)
15:30
Guinness World Records
16:30
Gordon Ramsay maailmalla
17:30
Panttilainaamo
18:00
Leijonan luola Kanada
19:00
Top Chef Ruotsi
20:00
Poliisit - kotihälytys (12)
21:00
Poliisit - kotihälytys (7)
22:00
Poliisit - kotihälytys (12)
23:00
Poliisit - kotihälytys (7)
00:00
Australian rajalla
00:30
Australian rajalla
01:00
Leijonan luola Kanada
02:00
Gordon Ramsay maailmalla
03:05
Amerikan rumimmat tatuoinnit
03:35
Amerikan rumimmat tatuoinnit
04:05
Ennustaja-TV
05:15
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Eden
09:30
Eden
10:00
Hansin grillikesä
11:00
Kaksi julkkista ja yhdet häät UK
12:00
Fashion Star
13:00
Sinkkuillallinen
14:00
Hurja painonpudotus UK
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Candice sisustaa
16:30
Candice sisustaa
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Neljät häät Amerikassa
19:00
Akin ja Ritan rakkausdieetit
20:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
21:00
The Notebook - Rakkauden sivut (12)
23:30
Kocktails with Khloé
00:30
Sinkkuillallinen
01:30
Jutta ja 10 suurta unelmaa
02:30
Sinkkulaiva
03:00
Sinkkulaiva
03:30
Good Wife (7)
04:30
Ennustaja-TV
09:00
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
09:50
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
10:40
Nashville (12)
11:25
Tosiputki: Sing It On
12:10
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
13:00
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
13:50
Fosters (S)
14:35
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
15:25
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
16:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
17:10
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
18:00
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
19:00
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
20:00
Kyttäputki: Havaiji 5-0 (12)
21:00
Neuvottelija (16)
23:45
Kyttäputki: Havaiji 5-0 (12)
00:40
#Herocrew: Jenni
00:50
Loop Looks: Senay Coco
01:00
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
01:50
Tosiputki: #RichKids of Beverly Hills (S)
02:40
Nashville (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Trans World Sport
15:00
NASCAR Highlights: Charlotte
16:00
UEFA Europa League Finaali: Liverpool - Sevilla (18.5.)
18:30
NBA Inside Stuff
19:00
MM-rallicross Highlights: Iso-Britannia
20:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder (30.5.
22:00
Superpesis: Kitee - Seinäjoki (31.5.)
00:30
TCR: Spa, Belgia
01:00
European Le Mans Series: Imola, Highlights
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder (30.5.)
16:00
MM-ralli: Power Stage, Portugali (22.5.)
17:00
Gillette World Sport
17:30
Kottilat
17:45
Superpesis LIVE: Kitee - Seinäjoki
20:30
EM-rallin makasiini: Akropolis, Kreikka
21:00
TCR: Imola, Italia
21:30
Speedway: Varsova, Puola (14.5.)
00:00
NASCAR Highlights: Charlotte
01:00
V8 SuperCars: Winton, Race 11