Ohjelmat | Jimtv.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:10
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Bubble Guppies (S)
06:30
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:40
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:55
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen (S)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:45
Lego Nexo Knights (7)
08:10
Lego Legends of Chima (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
08:45
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Soppa365
09:20
Hansin grillikesä
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Palavaa rakkautta (S)
14:15
Palavaa rakkautta (7)
14:45
Kaverille ei jätetä (S)
15:35
Amerikan kovimmat keräilijät
16:35
Onnenarpa
16:40
Soppa365
16:50
Hauskat kotivideot
17:50
Hauskat kotivideot
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hyvät kaupat (S)
20:00
Hauskat kotivideot
20:58
Keno
21:00
Mission Impossible - Ghost Protocol (12)
23:40
Conan - hävittäjä (16)
01:40
Amerikan kovimmat keräilijät
02:40
Kauppaneuvos Jethro (S)
03:40
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:40
Ostosruutu
10:10
Ostosruutu - VitaPrism
10:40
Onnenarpa
12:10
Guinness World Records
13:00
Onnenarpa
13:05
Inspector Cartoons (7)
13:15
Hurja remontti
14:10
Top Chef
15:10
MasterChef USA
16:10
Martina ja hengenpelastajat
17:10
Team Ahma (S)
17:50
Team Ahma (7)
18:25
Team Ahma (S)
19:00
Panttilainaamon autospesialistit
19:30
Panttilainaamon autospesialistit
20:00
Australian kovimmat keräilijät
21:00
Grillit huurussa (S)
22:00
Leijonan luola USA
23:00
Leijonan luola USA
00:00
Yöbussi (S)
00:55
Yöbussi (S)
01:50
Yöbussi (S)
02:45
Arman ja viimeinen ristiretki (12)
03:40
Pomo piilossa
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Candice sisustaa
09:30
Huvila & Huussi
10:30
Remppa vai muutto
11:30
Candice sisustaa
12:00
Candice sisustaa
12:30
Sinkkuillallinen
13:30
Jaksa paremmin
14:00
Hurja painonpudotus
14:55
Me Naiset esittää: #evek
15:05
Suomen kaunein mökki
16:05
Tanssin superäidit
17:00
Rikkaiden deittipalvelu (S)
18:00
Hurja painonpudotus UK
19:00
Hurja painonpudotus UK
20:00
Toisenlaiset äidit
21:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
22:00
Bachelor Suomi (S)
23:00
Gigolot (12)
23:35
Gigolot (12)
00:10
Nakudeitit (7)
01:05
Me Naiset esittää: #evek
01:10
Kielletty rakkaus (S)
02:10
Polyamory: Married & Dating (16)
02:50
Polyamory: Married & Dating (16)
03:25
Ennustaja-TV
11:40
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
12:30
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
13:20
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
14:10
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
15:00
Maaginen Criss Angel (S)
15:45
Maaginen Criss Angel (7)
16:30
Maaginen Criss Angel (7)
17:15
Maaginen Criss Angel (7)
18:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
18:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
19:50
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
20:45
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
21:35
Taken (16)
23:20
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
00:10
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
01:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
01:50
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:30
UEFA Europa League: Shakhtar Donetsk - Sevilla (28.4.)
15:30
UEFA Europa League: Villarreal - Liverpool (28.4.)
17:30
UEFA Europa League: Maalikooste (28.4.)
18:00
NBA Inside Stuff
18:30
MM-ralli: Argentiina, Extra
19:30
NBA Playoffs: Atlanta Hawks - Boston Celtics (26.4.)
21:10
Morocco Historic Rally
21:40
Championship LIVE: Birmingham - Middlesbrough
23:45
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:30
MM-ralli: Sunnuntain Parhaat, Argentiina
14:00
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 4. Finaali (22.4.)
16:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 5. Finaali (23.4.)
18:30
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
21:30
MM-ralli: Argentiina, Extra
22:30
EM-rallin makasiini: Irlanti
23:00
Gillette World Sport
23:30
Mobil 1 The Grid
00:00
V8 SuperCars: Phillip Island, Race 5 (17.4.)
02:00
MM-rallicross Highlights: Portugali
03:00
NBA Playoffs LIVE: Charlotte Hornets - Miami Heat