Jimtv.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:05
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Bubble Guppies (S)
06:30
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:40
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:55
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen (S)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:45
Lego Nexo Knights (7)
08:10
Lego Legends of Chima (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
08:45
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Soppa365
09:20
Hansin grillikesä
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Perheyritys (7)
14:15
Perheyritys (S)
14:45
Vaaleanpunainen pantteri (S)
14:55
Amerikan kovimmat keräilijät
16:00
Onnenarpa
16:05
Neljän tähden illallinen
16:35
Soppa365
16:45
Leijonan luola USA
17:50
Suomen huutokauppakeisari
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Huvila & Huussi
20:00
Haapasalo goes lomalle
20:58
Keno
21:00
Temptation Island Suomi 2 (S)
22:00
Taken 2 (16)
23:55
RED 2 (12)
02:15
Arman Pohjantähden alla (S)
03:15
48 tuntia rikoksesta (12)
04:10
Leijonan luola USA
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
10:00
Ostosruutu - VitaPrism
10:30
Onnenarpa
12:00
Guinness World Records
12:50
Onnenarpa
12:55
Inspector Cartoons (S)
13:05
Hurja remontti
14:00
Top Chef
15:00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
16:05
MasterChef USA
17:00
Äidin ja isän autokoulu (S)
18:00
Panttilainaamo
18:30
Leijonan luola USA
19:30
MasterChef USA
20:30
Poliisit (7)
21:00
Poliisit - kotihälytys (12)
22:00
Poliisit (7)
22:30
Pomo piilossa
23:30
Leijonan luola USA
00:30
Poliisit - kotihälytys (12)
01:30
MasterChef USA
02:25
Kanadan rajalla
02:55
Kanadan rajalla
03:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Hurja painonpudotus
09:50
Me Naiset esittää: #evek
09:55
Me Naiset esittää: #evek
10:05
MasterChef Suomi
11:00
Remppa vai muutto
12:00
Kaisa ja luksuskodit
13:00
Sinkkuillallinen
14:00
Hurja painonpudotus
15:05
Neljät häät Amerikassa
16:00
Maailman övereimmät juhlat (S)
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Ruotsin miljonääriäidit
19:00
Remppa vai muutto
20:00
Rikkaiden deittipalvelu (S)
21:00
Mustat lesket (7)
22:00
Last Night - kohtalokas ilta (12)
23:50
Remppa vai muutto
00:50
Sinkkuillallinen
01:50
Perception (7)
02:45
Rikkaiden deittipalvelu (S)
03:40
Ennustaja-TV
09:05
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
09:55
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
10:45
Maaginen Criss Angel (7)
11:30
Palavaa rakkautta (S)
11:55
Palavaa rakkautta (S)
12:20
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
13:10
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
14:00
Maaginen Criss Angel (7)
14:45
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
15:35
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
16:25
Maaginen Criss Angel (7)
17:10
Palavaa rakkautta (S)
17:35
Palavaa rakkautta (S)
18:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
19:00
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
20:00
Kyttäputki: Castle (12)
21:00
Pyörryksissä (12)
22:45
Kyttäputki: Castle (12)
23:40
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
00:35
Villit nettivideot (12)
01:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (7)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 4. Finaali (22.4.)
16:00
UEFA Europa League: Sparta Praha - Villarreal (14.4.)
18:00
NBA Action
18:30
Gillette World Sport
19:00
UEFA Europa League: Liverpool - Dortmund (14.4.)
21:00
UEFA Europa League: Maalikooste (14.4.)
21:55
UEFA Europa League LIVE: Shakhtar Donetsk - Sevilla
00:05
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:55
UEFA Europa League: Sevilla - Athletic (14.4.)
16:25
SM-liiga Finaalit: HIFK - Tappara, 5. Finaali (23.4.)
18:55
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
21:55
UEFA Europa League LIVE: Villarreal - Liverpool
00:05
V8 SuperCars: Phillip Island, Race 5 (17.4.)