Jimtv.fi
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
07:00
Onnenarpa
08:30
Jaksa paremmin
09:00
Huvila & Huussi
10:00
SM-liigan viikkomakasiini
10:30
Nelonen Pro: Moor Gääs
11:00
Merieläinten pelastajat
11:30
Merieläinten pelastajat
12:00
Villiä menoa eläintarhassa (S)
12:40
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
13:10
Maaginen Criss Angel (7)
14:10
Frasier (S)
14:40
Frasier (S)
15:15
Frasier (S)
15:45
Frasier (S)
16:15
Frasier (S)
16:45
Tulossa: Toisenlaiset äidit (S)
16:50
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
17:50
Hyvät ja huonot uutiset
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Loirinuotiolla
20:00
Hauskat kotivideot
20:58
Keno
21:00
Varasuunnitelma (7)
23:15
SM-liigan viikkomakasiini
23:45
Nelonen Pro: Moor Gääs
00:15
Purppuravyöhyke (12)
02:35
Kylmäverisesti sinun (12)
03:40
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:20
Ostosruutu
07:20
Onnenarpa
08:50
Merimaili
09:20
Maailman parhaat kalapaikat
10:15
Kuuluisat kuppilat
11:10
Hell's Kitchen
12:05
Hell's Kitchen
13:00
Haasta Hans
13:55
Kanadan rajalla
14:25
Kanadan rajalla
14:55
Talent UK
16:05
Suomen huutokauppakeisari
17:05
Anthony Bourdain minilomalla
18:00
JIM D: Tuhoisa maapallo (12)
19:00
Panttilainaamo Louisiana
19:30
Panttilainaamo Louisiana
20:00
Suomen Tulli
21:00
Amerikan kovimmat keräilijät
22:00
Rantavahdit (7)
22:30
Rantavahdit (7)
23:00
Rekkakuskit jäällä (7)
23:55
Vuorien sankarit (S)
00:55
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hotellit haltuun
10:00
Hotellit haltuun
11:00
Kellyn sisustussalaisuudet
12:00
Kaksi julkkista ja yhdet häät UK
13:00
Pariskunnan superdieetti
14:00
Neljät häät Amerikassa
15:00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
16:00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
17:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
18:00
Risteyksessä (7)
19:00
Kaisa ja luksuskodit
20:00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
21:00
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
21:55
Tulossa: Toisenlaiset äidit (S)
22:00
Good Wife (S)
23:00
Good Wife (7)
00:00
Maailman övereimmät juhlat (S)
01:00
Sinkkulaiva
01:30
Sinkkulaiva
02:00
Sinkkulaiva
02:30
Sinkkulaiva
03:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:50
Loop Looks: Klara ja Karina Kivilahti
19:05
Olipa kerran (7)
19:55
Olipa kerran (12)
20:50
Hero Crew - Uniikki: Pätkätöis
21:00
Vegas (12)
21:00
Turner ja täystuho (12)
21:50
Vegas (12)
22:50
Emily Owens (12)
23:40
Vaihdokkaat (S)
09:55
Global Champions Tour: Lontoo
10:00
Pro Cycling: Arctic Race of Norway
10:25
Global Champions Tour: Valkenswaard
10:55
Moto2 LIVE: Warm Up, Silverstone
11:25
MotoGP LIVE: Warm Up, Silverstone
11:55
Moto3 LIVE: Warm Up, Silverstone
12:25
SM-liiga: #kohtamennään
13:05
Moto2 LIVE: Silverstonen Osakilpailu
14:30
MotoGP LIVE: Silverstonen Osakilpailu
16:15
Moto3 LIVE: Silverstonen Osakilpailu
17:35
Gillette World Sport
18:05
Seamaster Sailing
18:30
SM-liiga Playoffs 2015: Tappara - Lukko (13.4.)
20:30
Rallicrossin MM-sarja Highlights: Norja
21:30
Superpesis: Joensuu - Sotkamo, 3. Välierä (30.8.)
00:00
Nykyaikainen viisiottelu: Berliinin MM-kisat, Miehet
01:00
Nykyaikainen viisiottelu: Berliinin MM-kisat, Sekajoukkueet
09:55
SM-liiga Playoffs 2015: JYP - Kärpät (11.4.)
11:50
Superpesis: Sotkamo - Joensuu, 2. Välierä (29.8.)
11:55
Vaahteraliiga: Seinäjoki Crocodiles - Helsinki 69ers (27.8.)
14:20
Inside Sailing
14:50
Gold Coast Airport Marathon
14:50
Pro Cycling: Arctic Race of Norway
15:45
Superpesis: Ennakkostudio
16:00
Superpesis LIVE: Joensuu - Sotkamo, 3. Välierä
18:30
Rallin MM-sarja: Saksa, Highlights
19:30
Championship: Blackburn - Bolton (28.8.)
21:30
SM-liiga: #kohtamennään
22:00
SM-liiga Pronssiottelu 2015: Lukko - JYP (17.4.)
00:30
NASCAR Highlights: Bristol, IRWIN Tools Night Race
01:30
Great Cup 32 Racing Tour